Поздравь или разыграй!

Get Adobe Flash player

11 сентября 2009 г.

ПРО ПТАШКУ. Гумористичний расказ


Репертуар для театру мініатюр
Віктор Коклюшкін
Переклад українською - Тетяна Кондратенко

ПРО ПТАШКУ
Расказ
Минулої зими важко довелося нашим пернатим друзям.Одна маленька пташечка, перелітаючи з гілки на карниз, не втрималась і впала на тротуар.
Мешканець будинку номер 7 Козюленко К.П. побачив це у вікно. Не вагаючись він кинувся на допомогу.
Песионер Голопупенко К.С., який трапився йому на сходах, потім розповідав у лікарні лікарю, що теж поспішав на допомогу пташці, та не встиг розминутися з Козюленком К.П., а поверх був восьмий...
Коли Козюленко К.П. вискочив на вулицю, пташки вже не було. Її підібрав таксист Моторний Павло петрович, який для цього навмисно висадив пасажирів, хоча ті й поспішали на вокзал.
В дорозі пташка захотіла пити. Автофургон "Молоко" (водій Сметана О.І.) змінив маршрут слідування "Молокозавод - магазин "Дієта" і на розі Померанчової вулиці та Ленінського тупику (а) наздогнав таксі з пташечкою, наїхавши на кіоск "Морозиво".
Адміністрація магазину "Дієта" позитивно оцінила вчинок водія. Молоко, що прокисло, було прийнято, як нормальне і в той же день реалізоване населенню.
Тим часом пташці ставало дедалі гірше, потрібна була термінова медична допомога: камфора, вакцина, йод, антибіотики, добре слово.
Головний лікар центральної лікарні Вано Габріельович Саакян все своє життя присвятив лікуванню хворих. Та це випадок особливий - пташка!
Через супутник зв'язку він зв'язався з академиком Пільбау. Консультація тривала кілька годин і коштувала у доларах стільки ж , скільки коштує супутник.
"Терміново потрібна кров" - вирішили вони.
Сто двадцять сім добровільних донорів направили організації та підприємства міста!
Грошове пожертвування в сумі трьохсот двадцяти восьми гривень надіслав з селища Балико-Щуківка Юхим Петрович Карась. Він писав, що в дитинстві мав пташечку, і саме в пам'ять пронеї надсилає гроші, для чого продав ліжко, стіл, шафу, стільці, а також зимовий та літній одяг дружини.
Було отримано пожертвування і від учнів однієї з середніх шкіл міста Голопупенська. "Ми, голопупенці, - з гордістю писали вони,- надсилаємо для забезпечення здоров'я пернатого друга тридцять одну гривню 46 копійок, які отримали, здавши в макулатуру наші підручники з зоології, ботаніки, географії. Якщо потрібно, напишить нам. І ми здамо з фізики, хімії та математики!" Тим часом в центральній лікарні вже було все готове до операції: виписані хворі, зупинена електростанція, яка постачала енергію місту, і , як запасна, підключена до лікарні.
Люди робили все, що могли. Радіо повідомило про циклон, що насувається, та війська протиповітряної оборони...
Операція тривала всю ніч. Місто не спало, хоча й не було світла. Вранці, коли перші промені сонця, що сходило, освітили притихле місто, професор Саакян, знявши марлеву пов'язку , сказав:"Буде жити" і знепритомнів.
Так закінчилась ця воїстину дивовижна історія. Пташка була доставлена в окрему палату на першому поверсі, де й була незабаром з'їдена кішкою. Як встановило слідство, кіт Барсик, він же Мурзик, він же Васька, 1993 року народження, уроженець підвалу будинку номер п'ять , проник у відкрите вікно з метою власної наживи. За що й був залишений без вечері.
Ось і усе.
Джерело: http://veselun.info/
© При использовании материала с сайта "Подаруй дітям свято. Школа Бабусі-Ягусі" обязательна активная ссылка http://svyatkuyemo.blogspot.com/